pondělí 1. dubna 2013

Knižní shrnutí: Březen

Tak nějak jsem měla v plánu se zapojit do měsíční chvástačky, které pořáda Judit. Do tohoto meme však nepatří knihy půjčené, kterých se mi tento měsíc "nastřádalo" vcelku dost. Nakonec jsem se tedy rozhodla, že vytvořím vlastní knižní shrnutí, kde zahrnu i knížky z knihovny. V naší knihovně se dají totiž najít opravdu dobré kousky (např. Hunger Games aj.) ( Takže je to takový mix měsíčí chvástačky a knižního shrnutí)
Co bude tedy moje shrnutí obsahovat?
• knihy koupené ( popřípadě jinak získané) a vypůjčené
• výpisek toho, co jsem tento měsíc přečetla

Tento měsíc jsem si koupila pouze jednu knížku - Pod nekonečnou oblohou od V.Rossi. knížku jsem se snažila vyfotit, ale pro tu její "blýskavou" obálku mi to nějak nešlo.


Knihy z knihovny

U prvních dvou knih si nejsem jistá, jestli je mám vypůjčené už od konce února. Zařadila jsem je tedy až do března.
První kniha zleva je zároveň největším překvapením - Hostitel. Nevím proč jsem čtení tak dlouho odkládala. Hostitel je zkrátka vážně super! A jestli ještě váháte- jděte do toho! Stojí to vážně za to :) Hostitel je i zfimovaný , takže si můžete třeba zajít do kina.  Další knížkou je Zavržený, kterého jsem tento měsíc také stihla přečíst. Na Měsíční oko se teprve chystám ( moc se mi zatím nechce :D). Poslední knížkou je Anna krví oděná , která byla skvělá a s napětím očekávám další díl.


Knížky pěkně pohromadě


Nakonec mi to však nedalo a navštívila jsem knihovnu ještě jednou. Jsem tedy vyzbrojena do příštího měsíce s "M triem" - nějakou náhodou se mi nastřádaly knížky od autorů, jejichž příjmení začínají na písmeno M :D


Na Deklaraci smrti se z těchto knížek těším asi nejvíc, Mrazivé léto mám spíše ze zvědavosti a sérii Krsání mrtví ( konkrétně 3 díl - Summer) jsem chtěla dočíst už pěkně dávno."M trio" pohromadě :D


KONEČNÝ VERDIKT• Město z kostí - C.Clare (416 stran)
• Hostitel - S.Meyer (552 stran)
• Označená ( škola noci 1.) - P.C.Cast a K.Cast ( 299 stran)
• Anna krví oděná - K.Blake ( 272 stran)
• Zavržený - B.Fitzpatrick ( 368 stran)
• Tak padne náš svět - M.Crewe (312 stran)
                                                                     
Celkem přečteno 2 219 stran.

 


Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý komentář vám moc děkuji :)