neděle 7. dubna 2013

Posuď knihu podle obalu (5)

 
Nedělní meme z dílny Syki. Cílem je vybrat jednu libovolnou knihu, napsat její anotaci a zhodnotit obálku.

Název knihy: Nadpozemská
Autor: Cynthia Handová
Anotace: Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života?
Když se pak setká s Christianem, zdá se, že všechny dílky skládačky zapadly na svá místa. Jenže nic není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Clara je nakonec nucena volit mezi lidskou láskou a andělskou povinností a nikdo netuší, jaké důsledky to všechno může mít.
Nadpozemská je příběhem nejen o andělech, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli.


Můj názor:  Obálka, co mě uchvátila hned na první pohled. Je laděná do krásné fialovo-modré barvy a dívka na ní vypadá velmi přirozeně.
Písmo se k obálce hodí a vše podtrhuje malé peříčko. 
Přímo z ní dýchá ta "andělská" atmosféra.

1 komentář:

  1. Nadpozemská má vážně hezkou obálku! :) Jinak nový vzhled blogu je suprový!! :)

    OdpovědětVymazat

Za každý komentář vám moc děkuji :)